Diego Ribas Fenerbahçe için İstanbul’da

Diego Ribas Fenerbahçe için İstanbul’da

Diego Ribas Fenerbahçe ile kontrata imza atmak için İstanbul’a geldi.

Fenerbahçe’nin daha önce iki kez transfer için temasta bulunduğu Diego Ribas ile bu sefer prensipte anlaşıldı. Ribas sağlık kontrolü için İstanbul’a geldi. Sağlık kontrolü öncesinde basın sorularını yanıtlayan Brezilya’Lı oyuncu transferle ilişkin şunları söyledi;

“Daha önceden de Fenerbahçe ile kontaklarımız olmuştu. İki kez daha olmuştu. Bu üçüncüsünde en sonunda başarabildik. Önceki iki seferde tamamen kendi takımlarımdan dolayı anlaşamadık. Fenerbahçe beni her zaman çok istemişti, sonunda bu başarıyı elde etti. Şu anda çok mutluyum. İki taraf adına da çok güzel ve yararlı olacağına inanıyorum. Taraftarların desteği beni ayrı mutlu etti. Bugün uzun bir gün olacak. Sağlık kontrollerinden geçeceğim. Bütün kontroller iyi olursa Fenerbahçe adına da benim adıma da çok daha güzel günler olacak.”

Ribas, kişisel performansı ile ilgili soruya ise, “Şimdiden söylemek zor. Daha mı iyi olacağım ya da daha mı kötü. Türkiye futbolu hakkında bir şeyler konuşabilmek zor. Ama ben Atletico Madrid’den geldim, orada şampiyonluk yaşadım, Şampiyonlar Ligi’nde çok iyi sonuçlar aldık. Her zamanki hedefim bir daha ki sezon daha iyi oynamak, kendimi gösterebilmektir. Lig başlayınca bunu göreceğiz.” şeklinde cevap verdi.

İşte Diego Ribas’tan muhteşem görüntüler :
[youtube id=”kLoK0o3ji1A” width=”620″ height=”360″]

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

seventeen + eleven =