Galatasaray’ın yeni transferi Rodrigues: Galatasaray benim için büyük bir fırsat

Galatasaray’ın yeni transferi Rodrigues: Galatasaray benim için büyük bir fırsat

Galatasaray’ın yeni transferi Rodrigues, “Galatasaray benim için çok büyük bir fırsat. Onun için burada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.” dedi.

Sarı-kırmızılıların 4,5 yıllığına kadrosuna dahil ettiği Yeşil Burun Adaları asıllı Hollanda vatandaşı Garry Rodrigues, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi’nde düzenlenen toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu’nun da yer aldığı toplantıda konuşan Rodrigues, sarı-kırmızılı takıma transferinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Çok önemli bir camia için ter dökeceğim. Galatasaray benim için çok büyük bir fırsat. Onun için burada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.” diye konuştu.

“Hedefimiz şampiyon olmak”

Garry Rodrigues, çok iyi bir takıma geldiğini aktararak, “Türkiye’nin en iyi takımına geldim. Hedefimiz şampiyon olmak. Ben de bu hedef doğrultusunda elimden gelenin en iyisini yapacağım.” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

4 − 3 =