Karabükspor Yılmaz Vural’a emanet

Karabükspor Yılmaz Vural’a emanet

Tolunay Kafkas’la yolların ayıran Karabükspor Yılmaz Vural ile sözleşme imzaladı.

Hikmet Feridun Tankut Tesisleri’nde düzenlenen törende Yılmaz Vural, kendisini sezon sonuna kadar Karabükspor’a bağlayacak sözleşmeye imza attı.

Vural yaptığı konuşmada, işlerinin zor olduğunu durumu çok parlak olmayan bir takıma geldiğini ifade etti.

Takımın ligde kalması için ne yapılması gerekiyorsa yapacaklarını belirten Vural, “Kardemir Karabükspor’u yakından takip ediyorum. Dersime iyi çalıştım. Futbolcularını tanıyorum, birçoğuyla çalıştım. Takımda bir sorun görünmüyor. Dinamik bir takım. Neden bu durumda? Problem nedir? Bulunup çözülmesi için herkesle birlikte mücadele edeceğiz. Kardemir Karabükspor’un bu ligde kalacak durumu var diye düşünüyorum. Bir takım şanssızlıklar yaşandığı kesin.” dedi.

Bundan önceki sözleşmelerinde olduğu gibi Kardemir Karabükspor’la da uzun vadeli bir sözleşme yapmadığını belirten Vural, şöyle devam etti:

“Önce birbirimizi bir tanıyalım. Sezon sonunda tekrar oturup konuşuruz. Kalan 13 maçı 4’er maçlık bir periyoda böldük. 3 tane 4 maçlık dilim var. Bir tane de maç artıyor. Bu dilimlerde bizim en az 7 puan almamız gerekiyor. 21-22 puana ulaşmayı tasarlıyoruz bu maçlarda. 39 puan alan ligde kalır diye düşünüyoruz. Takımın sakatlık sorununu ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Trabzon maçıyla iyi başlamak istiyoruz. Taraftarla diyaloğu iyi sağlamalıyız. Onların desteği çok önemli.”

Şu andan itibaren artık en azılı Kardemir Karabükspor taraftarı olduğunu belirten Vural, hakemlerle ilgili bir soruyu da “Hakemlerle iyi diyalog içinde bulunmamız gerekiyor. Herkesin şikayetinin hakem hataları, önemli olanın hatalarda kasıtın bulunmaması.” şeklinde cevapladı.

Kulüp Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal ise konuşmasında, her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

18 + ten =