Opare ve Sosa taraftara hayran

Opare ve Sosa taraftara hayran

Beşiktaş’ın yabancı Opare ve Sosa Beşiktaş taraftarına hayran

Beşiktaş’ın yabancı futbolcuları Daniel Opare ve Sosa, Beşiktaş taraftarına övgüler yağdırdı.

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Opare ve Sosa, Beşiktaş ve Yavru Kartal dergilerine verdikleri röportajda siyah-beyazlı taraftarların takıma büyük katkı yaptığını ifade ettiler.

Ganalı futbolcu Opare, bu taraftarların futbolcuları inanılmaz ateşlediğini kaydederek, “Taraftarlarımız şunu iyi bilsinler ki desteklerini esirgemedikleri zaman, arkamızda durup varlıklarını hissettirdikleri anlarda gerçekten itici bir güç olarak bizi ateşliyorlar. Sadece kendim için söylemiyorum, tüm takım arkadaşlarım için geçerlidir; hissettirdikleri sevgi sahada bizleri daha da motive ediyor ve daha iyi oynamamızı sağlıyor. Bu yüzden kendilerine çok teşekkür ediyorum” değerlendirmesini yaptı.

“Nerelisin?” sorusuna ise esprili bir yanıt veren Opare, giydiği 44 numaralı formayı göstererek “Malatyalıyım” cevabını verdi. Opare ile yapılan röportajda futbolcu şunları da sözlerine ekledi : “Eğer sahada olursam, mutlu olursam benim için ne adaptasyon sorunu ne de performans sorunu gündeme gelecektir; çıkar ve topumu oynarım. Beşiktaş gibi büyük bir takımda forma şansı bulmaktan dolayı da çok mutluyum. Futbolda geçmiş yoktur. Dün geride kalır. Futbolda yarın ne yapacağınız daha önemli. Taraftarın beklentisinin çok büyük olacağı belli. Benim de bu aşamadan sonra tek yapmam gereken standardımı yükseltmek. Benim için yapmam gereken tek şey takımımın galip gelmesi için çabalamaktır”

Sosa: “Çarşı muhteşem”

Beşiktaş’ın Arjantinli futbolcusu Jose Sosa ise aynı dergiye verdiği röportajda;“Çarşı muhteşem. Stadımız bittikten sonra onları görmek için çok hevesliyim. Olimpiyat Stadı’nda oynadığımız Avrupa maçlarında sanıyorum ki Vodafone Arena’nın bir provası yapıldı. Seyirciden büyülendim. Sadece biz değil, rakiplerimiz de büyüleniyor. Dolmabahçe’de nasıl olacak gerçekten çok merak ediyorum. Düşünmesi bile heyecan veriyor” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

18 − 3 =