Sergen Yalçın Gaziantepspor’dan ayrıldı mı?
sergen yalçın gaziantepspor

Sergen Yalçın Gaziantepspor’dan ayrıldı mı?

Sergen Yalçın Gaziantepspor Teknik Direktör’lüğünden istifa ederek İstanbul’a geldi iddeaları Gaziantepspor yönetimi tarafından yalanlandı

Kasım ayında Gaziantep Teknik Direktörlük görevine gelen Sergen Yalçın’ın, seçime giden kulüpte Başkan İbrahim Kızıl’ın görevinden ayrılmasının ardından istifa ederek İstanbul’a geldiği iddea edildi. Ancak basına açıklama yapan Kızıl, bu iddeaları yalanladı.

Görevi bırakıyorum demişti.

Göreve geldikten sonra 4 maç üst üste galibiyetler alarak Gaziantepspor’u alt sıralardan yukarıya taşıyan Sergen Yalçın, Aralık ayı ortalarında kulübün mali sorunlarını ve öncelikle de oyuncu ödemelerini öne sürerek, devre arasında görevi bırakacağını açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından NTV Spor’a konuşan Sergen Yalçın, “Ocak ayında yapılacak seçim sonucunda yeni bir yönetim göreve gelirse, etik olarak onların önünü açmak gerekir. O zaman görevi bırakırım. Ancak eski yönetim göreve devam ederse, o zaman biz de devam ederiz” demişti.

Kayserispor ile anlaştı mı?

Sergen Yalçın’ın Kayserispor ile anlaştığı yönündeki iddeaları Kayserispor Genel Menejeri Süleyman Hurma yalanlasa da spor camiasında bu iddaa “Türk futbolunda önümüzdeki günlerin ne getireceği belli olmaz, her şey olabilir” şeklinde yorumlanıyor.

Öte yandan Sergen Yalçın’ın ekibi ile bu gün antrenmana çıkan Gaziantepspor takımı yönetiminin Sergen Yalçın’ı geri döndürme çalışmalarının da hızla devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

15 + six =