Sergen Yalçın Gaziantepspor’da…
Sergen Yalçın Gaziantepspor

Sergen Yalçın Gaziantepspor’da…

Sergen Yalçın, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile prensipte anlaştı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın şehre geldi. Havalimanında bir grup taraftar ve yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılanan teknik adam, gazetecilere yaptığı açıklamada, ani bir kararla anlaşmaya vardıklarını, en kısa sürede şehre ve takıma adapte olmak istediğini söyledi.

Ekip olarak ligde farklı bir takım oluşturmak istediklerini belirten Sergen Yalçın, “İnşallah bunu becerebiliriz ancak bunu zaman gösterecek. Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. Takımda iyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok” dedi.

Daha sonra Celal Doğan Tesisleri’ne geçen Sergen Yalçın Gaziantepspor oyuncuları ile görüştü. İlk 5 dakikası basına açık gerçekleştirilen tanışma toplantısına, Sergen Yalçın, yardımcıları Tamer Tuna, Murat Şahin ve Stefano Morreno katıldı. Oyuncularıyla yemek yiyen Yalçın, daha sonra takımı ile ilk antrenmanına çıktı. Koşuyla başlayan antrenman, egzersizle devam etti. Antrenmanın kalan bölümü basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

13 − 3 =