Toraman ve Sezer’e yakışmadı…

Toraman ve Sezer’e yakışmadı…

Beşiktaş’ta ikinci Toraman vak’ası…

Beşiktaş, lige verilen aradan istifade ederek Hırvatistan’ın Hajduk Split takımı ile hazırlık karşılaşması yaptı. Slaven Bilic’in doğduğu şehirde kariyerinin başladığı takım olan Hajduk Split ile yapılan karşılaşmayı 2-1 kazanan Siyah-Beyazlılar, İstanbul’a döndü.

Bu sabah yapılan idman öncesinde ise Toraman ve Sezer arasında yumruklaşmaya varan ölçüde kavga yaşandı. Kavganın dün Hajduk Split maçı sonrası soynma odasında sözlü olarak başladığı ve bu güne taşındığı iddaa ediliyor.

Kavga sonrasında Slaven Bilic’in talebi doğrultusunda her iki oyuncu da süresiz kadro dışı bırakıldı.

Konuyla ilgili A Takım sorumlusu Ahmet Kavalcı yaptığı açıklamada; “Biz, Beşiktaş’ın huzurunu bozacak şekilde harekette bulunan kim olursa olsun, isterse takım kaptanımız olsun gerekeni yaparız. Hocamızın bize ilettiği durum budur. Bundan dolayı da böyle bir karar alınmıştır.” dedi.

Toraman, daha önce de İbrahim Üzülmez ile kavga etmişti.

Hatırlanacağı üzere, 2008 yılının Temmuz ayında yine yurt dışında, Avusturya kampında o zamanki kaptan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında, Üzülmez’in Toraman’ı “neden yemeğe terlikle geldin” şeklindeki uyarısı üzerine tartışma başlamış ve yumruklu kavgaya dönüşmüştü. Her iki oyuncu da kamptan kovularak İstanbul’a farklı uçaklarla dönmüşlerdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

seventeen − thirteen =