Trabzonspor Akçay’la yolları ayırdı.

Trabzonspor Akçay’la yolları ayırdı.

Trabzonspor Akçay ile sözleşmenin karşılıklı feshedildiğini bildirdi.

Trabzonspor’un STSL’de dün yapılan maçta evinde Akhisar Belediyespor’a 4-2 yenilmesinin ardından istifası gündeme gelen teknik adamın, bu sabah Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı ve yaklaşık 2 saat süren görüşmede istifasını sunduğu öğrenildi.

Kulübün resmi internet sitesinde ise “Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Mustafa Reşit Akçay’a bu zamana kadar yaptıkları için teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz” açıklamasına yer verildi.

Sabah antrenmanına Akçay’ın yerine yardımcı antrenör Hami Mandıralı’nın çıktığı ve Kardemir Karabükspor maçına kadar çalışmaların basına ve taraftara kapalı olarak sürdürüleceği bildirildi.

Veda mesajı :

Kulübün resmi internet sitesinde açıklama yapan Mustafa Reşit Akçay, görev süresi içerisinde kendisine destek verip güvenen herkese ve ulusal ve yerel basın medya mensuplarına teşekkür ettiğini belirtti.

Akçay şunları kaydetti:

“Futbolcu arkadaşlarıma kaptan Onur, Olcan ve Mustafa’nın şahsında teşekkür ediyorum. Onların karakterleri geleceğin daha iyi olmasına katkı yapacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Sadakat ve tutku ile yararlı olmaya çalıştığım bu görevimden oluşan gereklilikler nedeniyle üzülerek ayrılıyorum. Bundan sonra sayın Başkanımıza, yönetim kurulumuza ve camiamıza sonsuz başarılar diliyorum. Allah tüm Trabzonsporluların ve insanlarımızın yardımcısı olsun.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

3 × 4 =