Turkish Airlines Euroleague Eşleşmeleri

Turkish Airlines Euroleague Eşleşmeleri

Turkish Airlines Euroleague’ de 2013-2014 sezonu kuraları sonucu maç programı belli oldu.

Buna göre, Fenerbahçe Ülker A , Anadolu Efes B ve Galatasaray Liv Hospital C gruplarında mücadele edecekler.

Gruplar şöyle;

A Grubu B Grubu
Barcelona (İspanya) Real Madrid (İspanya)
CSKA Moskova (Rusya) Anadolu Efes (Türkiye)
Fenerbahçe Ülker (Türkiye) Zalgiris Kaunas (Litvanya)
Budivelnik Kiev (Ukrayna) Brose Baskets (Almanya)
Partizan MT:S Belgrade (Sırbistan) Emporio Armani (İtalya)
JSF Nanterre (Fransa) Strasbourg (Fransa)
C Grubu D Grubu
Olympiacos (Yunanistan) Panathinaikos (Yunanistan)
Montepaschi Siena (İtalya) Maccabi Electra (İsrail)
Unijaca Malaga (İspanya) Laboral Kutxa (İspanya)
Galatasaray Liv Hospital (Türkiye) PBC Lokomotiv Kuban (Rusya)
Stelmet Zielona (Polonya) Kızılyıldız Telekom (Sırbistan)
Bayern Münih (Almanya) (*) Ön Elemeden Gelecek Takım
(*) Ön Eleme maçlarında karşılaşacak takımlarsa şunlar;

Pallacanestro Varese (İtalya) – EWE Baskets Oldenburg (Almanya)
Lietuvos Rytas (Litvanya) – VEF RIGA (Letonya)
CEZ Basketball (Çek Cumhuriyeti) – Banvit (Türkiye)
Khimki Moskova (Rusya) – Telenet Ostend (Belçika)

Takımlarımızın haftalara göre maç takvimi şu şekilde olacak,

1. Hafta 17-18 Ekim

Budivelnik Kiev – Fenerbahçe Ülker
Montepaschi Siena – Galatasaray Liv Hospital
Anadolu Efes – EA7 Emporio Armani

2. Hafta 24-25 Ekim

Fenerbahçe Ülker – Barcelona
Galatasaray Liv Hospital – Olympiakos
Strasbourg – Anadolu Efes

3. Hafta 31 Ekim-1 Kasım

Fenerbahçe Ülker – CSKA Moskova
Unicaja Malaga – Galatasaray Liv Hospital
Brose Baskets – Anadolu Efes

4. Hafta 7-8 Kasım

Partizan MT:S Belgrade – Fenerbahçe Ülker
Stelmet Zielona – Galatasaray Liv Hospital
Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas

5. Hafta 14-15 Kasım

Fenerbahçe Ülker – JSF Nanterre
Galatasaray Liv Hospital – Bayern Münih
Real Madrid – Anadolu Efes

6. Hafta 21-22 Kasım

Fenerbahçe Ülker – Budivelnik Kiev
Galatasaray Liv Hospital – Montepaschi Siena
EA7 Emporio Armani – Anadolu Efes

7. Hafta 28-29 Kasım

Barcelona – Fenerbahçe Ülker
Olympiakos – Galatasaray Liv Hospital
Anadolu Efes – Strasbourg

8. Hafta 5-6 Aralık

CSKA Moskova – Fenerbahçe Ülker
Galatasaray Liv Hospital – Unicaja Malag
Anadolu Efes – Brose Baskets

9. Hafta 12-13 Aralık

Fenerbahçe Ülker – Partizan MT:S Belgrade
Galatasaray Liv Hospital – Stelmet Zielona
Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes

10.Hafta 19-20 Aralık

JSF Nanterre – Fenerbahçe Ülker
Bayern Münih – Galatasaray Liv Hospital
Anadolu Efes – Real Madrid

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

8 + 1 =